Przegrana w meczu sparingowym

Wczorajszy mecz sparingowy był dla obu drużyn nie lada wyzwaniem gdyż zmrożona i pokryta cienką warstwą śniegu powodowała iż zawodnicy w pierwszej kolejności walczyli o utrzymanie równowagi i o to aby nie doznać kontuzji. Tak stało się niestety z naszym zawodnikiem Łukaszem Włodarczykiem który poważnie uszkodził sobie kostkę. Pierwsza połowa to gra wyrównana , mieliśmy kilka okazji do strzelania bramki ale brało skuteczności czego nie można odmówić zawodnikom Sokoła którzy po naszych indywidualnych błędach uzyskali dwubramkowe prowadzenie. Druga połowa to zdecydowanie lepsza nasza gra i przewaga w polu ale…. znowu indywidualny błąd przy wyprowadzaniu piłki i zawodnik Sokoła starzałem z ok 20 m w samo „okienko” naszej bramki uzyskał trzecią bramkę. Gra w polu jak na pierwszy mecz na dużym boisku wyglądała fragmentami dobrze, potrafiliśmy pograć dłużej piłką a kilka akcji było przedniej marki. Jedna z nich zakończyła się bramką dla nas. W 75 minucie autorem jej był Mirosław Piątek po idealnym podaniu wzdłuż bramki Adriana Wypycha.

Zagraliśmy w składzie : Zawodnik Testowany – Artur Piwowarczyk, Bartosz Chryst, Łukasz Kamela, Marek Kowalczyk – Mirosław Piątek, Łukasz Włodarczyk, Dawid Madejski, Mateusz Sulenta, - Dawid Wypych, Sebastian Bury . Ponadto zagrali Adrian Wypych, Dawid Skorupski