Graliśmy jak nigdy, wynik jak zawsze

Do meczu przystąpiliśmy osłabieni brakiem kilku zawodnikami oraz brakiem na ławce trenera Arkadiusza Dzionko, pod którego nieobecność funkcję trenera przejął Bartosz Chryst. Skład pierwszej jedenastki był nieco odmienny od poprzednich meczów ale i ..każdy mecz jest inny. Po raz kolejny wyszło, że naszą bolączką jest gra obronna przy stałych fragmentach gry. Już w 8 minucie goście egzekwowali rzut rożny, po którym ich kapitan strzałem do słupka umieścił piłkę w bramce ( widać to na zdjęciu) i była to pierwsza wizyta gości pod naszą bramką. Po utracie gola chcieliśmy szybko odrobić stratę ale jak zawsze brakło nam skuteczności a druga połowa to już szczyty nieskuteczności i trochę braku szczęścia. Ta połowa przypominała trochę nasz pierwszy mecz sezonu z KS Piekary. Czarni z kozłowej góry praktycznie nie wychodzili ze swojej połowy, mieliśmy kilka sytuacji sam na sam z bramkarzem ( Mariusz Raczkowski) zaliczyliśmy dwa strzały w poprzeczkę ( Mirosław Piątek, Konrad Bałdys), ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Szkoda naprawdę szkoda , po tym meczu nie można do nikogo z zawodników mieć pretensji. W ostatnich minutach meczu nawet nasz bramkarz Arek Wachlarz grał już na połowie gości, ale nie zmieniło to wyniku meczu. Wszyscy zagrali z pełnym zaangażowaniem i dali z siebie wszystko, ale…..za tydzień nikt o tym nie będzie pamiętał a zostanie tylko suchy wynik i zerowe konto naszych punktów. Warto zaznaczyć udany debiut w naszym zespole młodego zawodnika, jeszcze juniora Dawida Skorupskiego oraz bardzo cieszy powrót do gry po ciężkiej kontuzji i długotrwałej rehabilitacji Bartosza Stępniowskiego. To już trzecia kolejka a my mamy jedynie jedną strzeloną bramkę i zero punktów. Zagraliśmy jak nigdy a…przegraliśmy jak zawsze !!!. Trzeba walczyć dalej!.

Pod tym linkiem CZARNI kontra CZARNI galeria zdjęć z meczu dzięki uprzejmości p.Agnieszki Lubczyk.