Puchar 100-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej
Bardzo ważna informacja!!!!!!!!!!
Szanowni przyjaciele, sympatycy i kibice. Jak już informowaliśmy w tak zwanym turnieju 100 latków trafiliśmy na zespół TS Szombierki Bytom. Zarząd klubu po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw podjął decyzję, że mecz ten odbędzie się w tym samym terminie na obiekcie Szombierek w Bytomiu. Jest to w szczególności podyktowane bezpieczeństwem, gdyż jego zainteresowanie może być znacznie większe niż w trakcie rozgrywek klasy B, w których obecnie uczestniczymy. Nasz obiekt jeszcze nie jest przygotowany na takie wydarzenie, które pozwoliłoby nam gościć zespół utytułowany występujący w znacznie wyższej klasie rozgrywkowej. Nie małe znaczenie w podjęciu tej decyzji miały także względy obostrzeń związanych z covid 19. Mimo wszystko bardzo gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Szombierkach. Liczymy na gorący doping. Jednocześnie dziękujemy Zarządowi TS Szombierki Bytom za udostępnienie nam ich obiektu. Pamiętajcie, że Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.