Kolejna wygrana...miejmy nadzieję że "sodówa" nie "odwali"

W swym kolejnym test-meczu z drużyną LKS SOKÓŁ ORZECH odnieśliśmy przekonywujące zwycięstwo 4:1 ( 1:0 ) . Wynik oczywiście cieszy ale po raz kolejny trzeba pochwalić postawę zawodników nie tylko tych co grali pełne 90 minut ale i tych którzy weszli na zamiany. Miejmy nadzieję że postawa w meczach kontrolnych przeniesie się na mecze ligowe. Ozdobą meczu jest na pewno bramka zdobyta przez Krzysztofa Trzeję która padła po strzale z ok. 35 metrów a piłka wylądowała w samym „okienku” bramki naszych przeciwników. Na uwagę zasługuje też hat-trick Dawida Skorupskiego który go ustrzelił w ciągu 25 minut…gratulujemy.

Mecz zagraliśmy w składzie : Bohdan Bałdys – Dawid Wypych, Artur Piwowarczyk, Łukasz Kamela, Krzysztof Trzeja – Dawid Nojman, Sławomir Zakrzewski, Dawid Wypych, Dawid Madejski – Dawid Skorupski, Łukasz Zamachowski. Po zamianach zagrali : Mateusz Całka, Kamil Wieczorek, Zawodnik testowany.

Bramki dla naszego klubu zdobyli :

- 42’ Krzysztof Trzeja ( asysta Łukasz Zamachowski )

- 66’ Dawid Skorupski ( asysta Dawid Nojman )

- 70’ Dawid Skorupski ( asysta Łukasz Włodarczyk )

- 89’ Dawid Skorupski ( asysta Łukasz Włodarczyk )