Niedziela nie dla Nas

Wynik zdecydowanie gorszy niż gra, mecz ustawiła stracona przez nas bramka już w 4 minucie spotkania i w miarę jego upływu gra byłą wyrównana ale nasze "głupie " błędy w grze obronnej doprowadziły do wyniku 3:0 po pierwszej połowie. W drugiej nie mając nic do stracenia śmielej zaatakowaliśmy bramkę gospodarzy czego efektem był bramka zdobyta przez ADRIANA WYPYCHA i gdyby chwilę później swoją "setkę" wykorzystał DAWID SKORUPSKI nie wiadomo jak by dalej potoczył się mecz a tak....z upływem czasu uchodziło z nas "powietrze" co skrzętnie wykorzystali zaprawieni w bojach i doświadczenia zawodnicy Unii Świerklaniec. Zdołaliśmy jeszcze strzelić drugą bramkę której zdobywcą był niezawodny DAWID WYPYCH ale to wszystko na co było nas stać tej niedzieli. Szkoda że tak wysoka , zdecydowanie za wysoka porażka burzy oraz naszych dobrych wyników z poprzednich kolejek ale następny mecz przed nami.