"Przekuć" wygrane w sparingach na ..ligę !?

W swym kolejnym meczu kontrolnym pokonaliśmy drużynę LKS Tęcza Zendek 9:3. Warto zaznaczyć iż mecz ten zagraliśmy bez kilku podstawowych zawodników co pozwoliło innym pokazać swoje możliwości.Spotkanie pokazało iż w grze ofensywnej mamy bardzo duży potencjał, tacy zawodnicy i w tej dyspozycji uzupełnieni o nieobcych będą stanowili nasz nieoceniony potencjał.Gra obronna w tym meczu była chyba najsłabszą formacją z wszystkich rozegranych spotkań. Trzeba jednak pamiętać iż gra, atakuje i .. broni cała drużyna. W tym elemencie ten mecz obnażył nasze wszystkie bolączki. Czego nam najbardziej brakuje to.... koncentracji i zachowania "zimnej krwi" .

Zagraliśmy w składzie : bramkarze : Dariusz Mazur, Arkadiusz Wachlarz - obrońcy : Marek Kowalczyk, Artur Piwowarczyk, Łukasz Kamela, Mateusz Całka, Kamil Wieczorek, pomocnicy : Dawid Nojman, Dawid Madejski, Sławomir Zakrzewski, Dawid Nowak - napastnicy : Dawid Skorupski, Łukasz Zamachowski

Bramki zdobyli :

- 8' Dawid Nojman ( asysta Sławomir Zakrzewski)

- 21' Dawid Nojman ( asysta Łukasz Zamachowski )

- 27' Dawid Skorupski ( asysta Dawid Madejski )

- 65' Dawid Madejski ( asysta Łukasz Zamachowski )

- 67' Dawid Skorupski ( asysta Dawid Nojman )

- 70' Dawid Skorupski ( zawodnik testowany )

- 77' Zawodnik testowany ( asysta Dawid Skorupski )

- 85' Dawid Madejski ( asysta Dawid Skorupski )

- 89' Łukasz Zamachowski ( asysta Sławomir Zakrzewski )