"Rozstrzelany" Sokół

W kolejnym meczu sparingowym odnieśliśmy bardzo i to bardzo przekonywujące zwycięstwo pokonując drużynę UKS Sokół Zbrosławice aż 9:0 do przerwy prowadząc 6:0. Jak sam wynik wskazuje mecz był meczem do jednej bramki, drużyna gości miała dwie sytuacje bramkowe które skończyły się strzałami w słupek. Zagraliśmy dobre spotkanie a kilka akcji było naprawdę przedniej marki choć trzeba przyznać że drużyna Sokoła pozwalała nam na wiele w grze ofensywnej. Na wyróżnienie w meczu zasłużył niewątpliwie nasz nowy nabytek, strzelec trzech bramek Łukasz Włodarczyk. Nasza drużyna zagrała w następującym składzie : Maciej Biskup – Marek Kowalczyk, Sebastian Bury, Bartosz Chryst, Waldemar Baran – Mirosław Piątek, Mateusz Sulenta, Dawid Madejski, Dawid Wypych – Adrian Wypych, Łukasz Włodarczyk. Ponadto zagrali : Artur Piwowarczyk, Dawid Skorupski, Karol Maruszczyk, Dominik Soremski. Łupem bramkowym podzielili się :

- Łukasz Włodarczyk 3 ( 9’,21’,30’)

- Dawid Madejski 2 (6’, 54’)

- Mirosław Piątek 2’

- Dawid Wypych 48’