Wygraliśmy ale.....

Sparing zagraliśmy z drużyną bytomskiej B klasy ale... w pierwszej połowie nie było żadnej różnicy, co więcej to drużyna Iskry grała od nas zdecydowanie lepiej co poskutkowało iż do przerwy przegrywaliśmy 1:2. Nasza gra to była totalna "padaka". Trzeba tu zaznaczyć iż w pierwszej połowie w naszej bramce bronił kierownik Bohdan Bałdys i przy drugim golu mógł zachować się lepiej. W drugiej połowie po kilku krewkich słowach trenera zaczęliśmy grać 30% tego czego oczekuje od nas Trener i efekt był natychmiastowy.... mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla naszej drużyny. Zagraliśmy w składzie : Bohdan Bałdys - Artur Piwowarczyk, Bartosz Chryst, Łukasz Kamela, Waldemar Baran - Dawid Wypych, Mirosław Piątek, Mateusz Sulenta, Dawid Madejski - Sławomir Zakrzewski, Łukasz Włodarczyk. Ponadto zagrali : Maciej Biskup, Damian Schmehl ( Cygi), Karol Maruszczyk, Kamil Rosak, Kamil Bednarczuk

Bramki dla naszej drużyny zdobyli : Dawid Wypych x 2, Mateusz Sulenta, Sławomir Zakrzewski,

W meczu padły dwie bramki samobójcze, po każdej z drużyn ..( u nas Dawid Wypych na 0:1 dla gości)