Wynik dobry... reszta ..DNO

W dzisiejszym meczu kontrolnym pokonaliśmy drużynę UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 7:1 do przerwy prowadzać 2:0. Wynik mówi sam za siebie natomiast to co działo się na boisku wymaga udzielnego komentarza. Rozumiem emocje ale wzajemne inwektywy ( chamskie) w stosunku do kolegów z drużyny .... tego nie pojmuję, nie mogę tego pojąć jak my mamy w lidze po takim zachowaniu stanowić monolit walczący o dobry wynik. Doświadczyliśmy tego w ostatnim meczu ligowym i NIKT z tego nie wyciągnął żadnych wniosków. Zagraliśmy w skaldzie :

Arkadiusz Wachlarz - Adrian Wypych, Artur Piwowarczyk, Bartosz Chryst, Łukasz Kamela - Dawid Nojman, Dawid Madejski, Łukasz Włodarczyk, Krzysztof Trzeja - Dawid Skorupski, Sławomir Zakrzewski.

W drugiej połowie zagrali : Kamil Wieczorek, Łukasz Zamachowski, Marek Kowalczyk, Zawodnik w trakcie transferu,

Bramki zdobyli :

- 19' Dawid Skorupski ( asysta Dawid Madejski )

- 40' Sławomir Zakrzewski ( asysta Dawid Skorupski )

- 75' Zawodnik w trakcie transferu ( Łukasz Zamachowski )

- 82' Dawid Skorupski ( asysta Dawid Wypych)

- 85' Sławomir Zakrzewski ( rzut wolny)

- 87' Zawodnik w trakcie transferu ( Dawid Skorupski )

- 90' Artur Piwowarczyk ( rzut karny na Dawidzie Skorupskim) ..... dobrze że zeszło :)))